ГоловнаСтатті

Плазмові телевізори LG


Плазмові телевізори LG У 2010 році LG Electronics удостоїлася двох нагород: від асоціації TIPA (Technical Image Press Association) за кращий дисплей і сертифікат THX, що є знаком якості передачі зображення у світі домашніх кінотеатрів. Наріжним каменем серії телевізорів LG PK950 і LG PX950n стала дизайнерська концепція Borderless (у перекладі з анг. - що не має меж, нескінченний). Так звана технологія безшовних панелей. Core is not accessible Використані у виробництві матеріали підкреслюють вишуканість телевізорів, чіткість їх ліній і красу. Переваги плазмового 3 - D телевізора HDTV LG PK950 і LG PX950n : відображати вміст без перехресних зображень, а це означає - краще, швидше і якісніше; т.е яскравіше, насыщеннее, чіткіше. Ця перевага обумовлюється завдяки надшвидкому часу відгуку пікселів плазми, яка перевищує швидкість відгуку рідкокристалічного екрану. Плазмові телевізори LG PX950N і PK950 призначені для прихильників відео високої якості, фанатів будь-якого виду спорту і цінителів кіноіндустрії. Плазмова технологія являється і обгрунтовано вважається кращою в даний момент часу. Термін служби плазмових телевізорів приблизно дорівнює від 25000 до 30000 годин. А в добі вийде 1040-1250.Це у тому випадку, якщо дивитися телевізор цілодобово, навіть в цьому випадку дуже солідна цифра виходить.

Сьогодні LG надає на вибір плазмові телевізори серії PK і PX .Ці моделі мають відмінне співвідношення вартості і якості. Плазмові телевізори серії є домашніми 3D кінотеатрами і мають новітню технологію конвертації картинки з 2D в 3D. Новітній дизайн, під назвою INFINIA, - це п'яти сантиметровий ультратонкий корпус унікальний у своєму роді. Він зачаровує і переносить Вас у світ повний яскравих і насичених фарб. Чотирьох сантиметрова екранна рамка обрамляє лицьову панель згори і з боків, а восьмисантиметрова - знизу. Нижня частина оснащена сенсорними кнопками управління телевізором. Звичайно ж ніякого ноу - хау немає в передачі картинки, екран не має мерехтливого ефекту, не мають ніякої шкідливої дії на людину і з гігієнічної точки зору на них не осідає пил. Словом відмінна якість, стиль, краса і прекрасні технічні характеристики.

У комплекті з плазмовими телевізорами серії PX950N і PK950 також йде пара тих, що перезаряджаються стерео - окулярів. Особливості TruBlack Filter (екранний фільтр) доводить до мінімуму відблиски, що призводить до поліпшення зображення, незалежно від освітленості приміщення. LG надає доступ до сервісу NetCast з телевізора ( він оснащений портом Ethernet, можна скористатися і wi - fi адаптером). YouTube™ дозволяє переглядати відео безпосередньо з мережі Інтернет (без ПК). За допомогою Napster™ можливо прослухати музику за допомогою телевізора.Yahoo! Widgets™ надає можливість користуватися різними ТБ виджетам, такими як найсвіжіші новини Yahoo! News, або скористатися фотогалереєю Picasa. За допомогою Skype™ можна здійснювати відеодзвінок або голосовий дзвінок. Завдяки VUDU™ можна придбавати або брати напрокат фільми і телепередачі з каталогу VUDU абсолютно безкоштовно.