ГоловнаСтатті

Покупаем телевизоры Sony. На что нужно в первую очередь обращать внимание?


Купуємо телевізори Sony. На що треба в першу чергу звертати увагу? Якщо ви наважилися зупинити свій вибір на користь телевізорів Sony, то в цьому випадку вас можна тільки похвалити - ви маєте добрий смак і товстий гаманець, який дозволить вам насолодитися найвищою якістю істинного японського бренду. Звичайно, на телевізійному ринку міцно домінують корейські і китайські бренди, але саме телевізори Sony стоять осібно навіть в лінійці японських виробників. І чому?

З однієї причини, оскільки ця корпорація має солідну і давню історію по частині високої якості усієї своєї продукції і новітніх технологій, завдяки яким вона міцно і давно займає перше місце на ринку електроніки. З недавніх пір це і стало фірмовим товарним знаком Sony : якщо ви зважилися на купівлю техніки від Sony, то ви певним чином купуєте товар вищої якості. Те ж саме можна сміливо сказати про телевізори Sony.

Звичайно, за отримане задоволення доводитися доплачувати, але де ви ще зможете знайти у світі такий товар, який має як високу якість, так і відносно невисоку ціну? Правильно, ніде. Особливо цей факт актуально звучить із справжніми, брендовими телевізорами від Sony.

Починаючи з першого компактного чорно-білого телевізійного наступника, коли Sony стала уперше використовувати свій фірмовий винахід "Chromatron", що згодом відбилося на новій технології Black Trinitron. Усе оточення припускало, що цей технологічний ривок буде цілком досить, але корпорація Sony на цьому не збиралася зупинятися, і далі пішла своєю особливою дорогою, коли згодом шокувала ринок своїм HDTV Trinitron, потім з'явилася Wega і Bravia.

Але слід зупинитися в сьогоднішніх реаліях. До однієї з очевидних удач Sony можна приплюсувати випуск FD Trinitron WEGA, плоскоэкранного телевізора, у якого з боків знаходяться колонки, а корпус виготовлений з прекрасного сріблястого пластика. Саме Sony відкрила всьому світу LCD -телевизоры, а брендова лінійка WEGA дуже міцно закріпилася з телеприймачами LCD WEGA. Але через деякий час, в 2005 році, Sony раптом вирішила остаточно згорнути цей бренд, і дуже скоро почала випускати телевізори LCD під новою лінійкою - BRAVIA.

У перші роки Sony підрозділяла лінійку своїх телевізорів 300 і 400 серіями, між якими були додаткові субсерії, в яких також були ще дві, EX і BX. Невеликі діагоналі від Sony починаються від 22 дюймів, а закінчуються 46 дюймами. Але слід виразно розуміти, що в субсеріях можна підключати більшу кількість різних опцій, до того ж, в них є новітні сенсорні технології, особливо це виразно проявляється в серіях EX.

Останні технологічні новинки знаходяться в особливих серіях: 600, 700 і 710. В середині лінійок цих телевізорів є присутньою новітня технологія LED із заднім і бічним підсвічуванням, а в серії 710 вже використовується куди складніша технологія - Edge LED, у якої є модуль заднього підсвічування.

Ці дві останні серії мають такі функції, як DLNA, які дозволяють з легкістю прокручувати фотографії, музику або відео різних медіапристроях, хоча, все-таки слід признатися, що телевізори з 600-ої серії на усе це ще не здатні. Іншим серйозним мінусом телевізорів з 600-ої серії буде і те, що вони не можуть підтримувати технологію WiFi.

Змінена і більш цікава версія 600-х знаходиться у кінці лінійки 500. Тільки що на ринку з'явився телевізор NX500, який продається тільки з однією діагоналлю, тобто в 40 дюймів. Телевізори цієї серії здатні з легкістю підтримувати новий формат HD і своїм ультрасучасним дизайном ідеально вписуються в інтер'єр будь-якої кімнати.

На вершині усієї цієї складної піраміди розташувалися телевізори з 900-ої серії, в якій є тільки одна субсерія, - LX, що має дві діагоналі - 52 дюйми і 62 дюйми. Ці серії можуть також підтримують 3D і навіть Full HD.