Ремонт телевізорів в Ужгороді

      Коли виходить з ладу техніка до якої ви звикли і зараз Вам її сильно не вистачає, стає питання кому довірити свою техніку, щоб отримати якісний ремонт, у мінімальний термін і без переплат. Ми до Ваших послуг і завжди раді допомогти у вирішенні проблем з ремонтом, налагодженням і встановленням різної техніки.

      Виконаємо встановлення супутникової антени, ремонт вашого телевізора, тюнера до супутникової антени, DVD плеєра або іншої техніки. У нас великий досвід ремонту телевізорів закордонного виробництва: LG, Samsung, Daewoo, Rainford, Toshiba, Sony, Sanyo, Philips, Grundig, Akai, Funai, Panasonic, Эльдорадо, Supra, Challenger, Telefunken, Fisher та ін. Ми одні з перших в Ужгороді та Закарпатській області хто почав проводити ремонт LCD, рідкокристалічних (РК) телевізорів та плазмових панелей. На даний момент у нас вже налагоджена система постачання комплектуючих, що дозволяє мінімізувати тривалість ремонту.

Виклик майстра в Ужгороді       Для вашої зручності ми можемо провести ремонт техніки з виїздом на дім (за винятком складних випадків, ремонт яких проводиться лише в майстерні). Це мінімізує витрати часу, вирішить проблему з транспортуванням техніки в майстерню і відповідно зменшить витрати.

На всі проведені роботи надається гарантія згідно гарантійним умовам.

Все що Вам необхідно зробити, це зв'язатися з нами одним із зручних для вас способів:
  • по телефону +38 050-523-71-53;
  • заповнити форму заявки і з Вами зв'яжуться найближчим часом щоб уточнити умови ремонту.
  • написать лист TvRemont.uz@gmail.com